Showbiz

Udhëtuan së bashku në Marok, zbulohet bashkëpunimi i ri i Jonida Maliqit me Alketa Vejsiun, po me Arminën pse nuk funksionoi?(VIDEO)

Alketa Vejsiu dhe Jonida Maliqi së shpejti do të vijnë sëbashku me një projekt të ri me disa rroba të veçanta.
Featured image of article: Udhëtuan së bashku në Marok, zbulohet bashkëpunimi i ri i Jonida Maliqit me Alketa Vejsiun, po me Arminën pse nuk funksionoi?(VIDEO) Jonida Maliqi dhe Alketa Vejsiu

TIRANË- Disa ditë më parë në rrjetet sociale pamë që Alketa Vejsiu dhe Jonida Maliqi udhëtuan jashtë Shqipërisë sëabshku me fotografen Orsola Mema dhe lanë të kuptohet që po punonin për një  bashkëpunim të ri mes tyre, që e kanë quajtur HELIUM.

Këtë e ka pohuar edhe Orsola teksa ka qenë e ftuar së fundmi në emisionin  e mëngjesit “Ditë e Re” në RTV Ora.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

I pyetur nga Kelvi se pse ishte ky udhëtim prej disa ditësh në Markok me këngëtaren e njojhur  Jonida Maliqi dhe mderatoren  Alketa Vejsiu, fotografja  Orsola  Mema ka zbuluar se mes dyshesh  do të vijë  një  bashkëpunim i për  një  koleksion të ri.

” Udhëtimi ishte në kuadër të një koleksioni që Jonida Maliqi dhe Alketa Vejsiu janë duke  bërë  dhe  do dali së shpejti  me disa veshje shumë interesante, veshje që përshtateshin me ambientin e Marakeshit.”-shprehet Mema.

A.C/Dosja.al 

Shto Koment