Sport

Udhëtimi në Afrikë, fotot e Icardit dhe Wanda-s në Instagram shkaktojnë zhurmë te tifozët: Çfarë po bën? Po tenton të vish te Juventus?

Në fakt, kombinimi Icardi-zebër-Juventus ishte pothuajse i natyrshëm për shumë. Dhe këtu janë komentet, përgjigjet ndaj komenteve dhe viraliteti i shkrepjes së fotos. Wanda gjithashtu ka shpërndarë zebra disa herë në story-t e saj në Instagram.
Featured image of article: Udhëtimi në Afrikë, fotot e Icardit dhe Wanda-s në Instagram shkaktojnë zhurmë te tifozët: Çfarë po bën? Po tenton të vish te Juventus? Mauro Icardi

FRANCË-Udhëtimi i Mauro Icardit dhe Wanda Narës në Tanzani ndiqet hap pas hapi në rrjetet sociale: ndjekësit azhurnohen dita ditës për aventurat e çiftit me kafshët tipike të vendit. Luanët, luaneshat, elefantët, këtu janë edhe zebrat. Dhe ishte kjo e fundit që ndezi fantazitë e tifozëve sa i përket merkatos.Në fakt, kombinimi Icardi-zebër-Juventus ishte pothuajse i natyrshëm për shumë. Dhe këtu janë komentet, përgjigjet ndaj komenteve dhe viraliteti i shkrepjes së fotos. Wanda gjithashtu ka shpërndarë zebra disa herë në story-t e saj në Instagram.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Μαυʀɸ Iϲαʀδι (@mauroicardi)

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Icardi, Juve dhe zebrat: komentet në rrjetet sociale

“Zebra është simboli i Juves”; “Çfarë, po tenton të vish te Juventus?”; “Le të shpresojmë që Allegri nuk do të marrë ty, por Dusan Vlahovic. Ka kaq shumë komente në foton e postuar nga Icardi në Instagram. Në një çast, një galeri e natyrës dhe kafshëve u kthye në një diskutim sa i përket të ardhmes së sulmuesit argjentinas.

E.Ç (Dosja.al)

Shto Koment