Aktualitet

U vra nga polici se kishin të një njëjtën të dashur, zbulohet identiteti i viktimës në Kavajë

Mësohet se viktima në Kavajë është Dritan Haxholli, i cili u qëllua për vdekje nga efektivi.
Featured image of article: U vra nga polici se kishin të një njëjtën të dashur, zbulohet identiteti i viktimës në Kavajë Dritan Haxholli

KAVAJË- Detaje të reja dalin nga vrasja dhe plagosja e ndodhur orët e para të mëngjesit të sotëm në Kavajë. Mësohet se viktima është Dritan Haxholli.

Ngjarje e rëndë në Kavajë. Dy burra shkojnë njëkohësisht tek e dashura e tyre dhe në sherr e sipër Dritan Hoxhallari qëllon policin e burgjeve, Bledar Toçin. Ky i fundit edhe pse i plagosur vret me armën e shërbimit Hoxhallarin. Polici ndodhet tek spitali i Traumës në Tiranë jashtë rrezikut për jetën.

(k.m/dosja.al)

Shto Koment