Aktualitet

U vetëplagos teksa po pastronte armën, vdes 52-vjeçari në Klos (Emri)

Mësohet se i ndjeri Mark Nikolla ndodhej në banesë bashkë me gruan e tij në momentin që ka ndodhur ngjarja.
Featured image of article: U vetëplagos teksa po pastronte armën, vdes 52-vjeçari në Klos (Emri) Foto Ilustruese

MAT– 52-vjeçari i cili u gjet i plagosur në banesën e tij në Klos ka ndërruar jetë në spital.

Mësohet se i ndjeri Mark Nikolla ndodhej në banesë bashkë me gruan e tij në momentin që ka ndodhur ngjarja.

Nikolla po pastronte armën dhe është vetëplagosur pa dashje. Fatkeqësisht ai nuk i ka mbijetuar plagëve të marra dhe ka ndërruar jetë në spital.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(f.m/dosja.al)

 

Shto Koment