Showbiz

U tha se ka një romancë me Flori Mumajesin/ Single apo në lidhje? Liberta Spahiu çudit të gjithë: Edhe mua më pëlqen…(FOTO)

Me përgjigjen që ajo ka dhënë, ka lënë sërish në dyshime sesi qëndron e vërteta e jetë së saj.
Featured image of article: U tha se ka një romancë me Flori Mumajesin/ Single apo në lidhje? Liberta Spahiu çudit të gjithë: Edhe mua më pëlqen…(FOTO) Liberta Spahiu dhe Flori Mumajesi

TIRANË- Moderatorja e njohur kosovare, Liberta Spahiu ka qenë në qendër të mediave rozë për lidhjen e saj me këngëtarin e mirënjohur shqiptar, Flori Mumajesi.

Ndërkohë asnjëri prej tyre nuk reagoi për lajmin e romacës së tyre, ndërsa së fundmi moderatorja nga Kosova ka reguar për statusin e saj nëse  është single apo  në një lidhje.

Por me përgjigjen që ajo ka dhënë ka lënë sërish në dyshime sesi qëndron e vërteta e jetës së saj.

Një nga fansat e ka pyetur:  Tregomë a je singel, a me naj kon?

Ndërsa moderatorja ia ka kthyer: Edhe mua më pëlqen kënga e 2PO2 dhe Vig Poppa ‘A je single a me naj kon’.

Pra kjo përgjigje ka lënë të nënkuptuar gjithçka përsa i përket jetës private.

A.C/Dosja.al

Shto Koment