Showbiz

U tha se ishte shtatzënë, reagon për herë të parë Genta Ismajli

Genta Ismajli ka reaguar menjëherë pas lajmit në median rozë për shatzëninë e saj, duke treguar se nuk është aspak e vërtetë.
Featured image of article: U tha se ishte shtatzënë, reagon për herë të parë Genta Ismajli Genta Ismajli

TIRANË- Ditën e djeshme qarkulloi në media lajmi se këngëtarja Genta Ismajli është shtatzënë.

Ditën e djeshme në median rozë qarkulluan lajme se këngëtarja e njohur Genta Ismajli është shtatzënë.

Por nuk ka zgjatur shumë dhe këngëtarja ka reguar përmes disa postimeve në Instastory, ku shikohet qartë që ajo nuk është shtazënë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ismajli në fotot e publikuara duket se është në një darkë me miqtë , e mesa duket këto foto i ka shkrepur e postuar më pas, si një përgjigjë për lajmin e “shtatzënisë” së saj.

Ajo duket e kuruar deri në detaje dhe me forma perfekte trupore.

A.C/Dosja.al

Shto Koment