Showbiz

U ndanë me një sms në 6 të mëngjesit? Bora e parë bën bashkë Majk dhe Majlindën

FOTO
Siç shikohet dhe në foto Majk, Majlinda dhe djali I tyre ndodhen në të njëjtin vend mos vall e kanë pritur sëbashk bore e parë si familje.
Featured image of article: U ndanë me një sms në 6 të mëngjesit? Bora e parë bën bashkë Majk dhe Majlindën Majlinda Zeka, Roan dhe Majk

KOSOVË-Majk është një ndër reperwt më të përfolur për jetën e tij private në mediat rozë. Së fundmi Majk ka postuar foto nga bora e parë që ka zbardhur Kosovën. Të njëjtin veprim si reperi ka bërë dhe ish-partnerjqa e tij Majlinda.

Siç shikohet dhe në foto, Majk, Majlinda dhe djali i tyre ndodhen në të njëjtin vend… Mos vall e kanë pritur sëbashku dëborën e parë si familje?

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Nuk dimë të themi nëse arsyeja e këtij takim të jetë djali i tyre Roan apo vallë ata janë rikthyer bashkë, por diçka dihet. Familja duket shumë e ëmbël në këto foto.

(d.k.dosja.al)

Shto Koment