Showbiz

U takuan në Paris, futbollisti i njohur bën lëvizjen e rradhës për Beatrix Ramosaj (FOTOT)

Siç duket shoqëria mes Beatrix dhe futbollistit francez është përforcuar edhe më shumë, pasi sëfundmi Mbappes ka pëlqyer foton e këngëtares shqiotare.
Featured image of article: U takuan në Paris, futbollisti i njohur bën lëvizjen e rradhës për Beatrix Ramosaj (FOTOT) Beatriks Ramosaj

TIRANË –Këngëtarja e njohur shqiptare, Beatrix Ramosaj është një ndër emrat më të përfolur në median rozë dhe shumë e dashur për publikun shqiptar. Beatrix është shumë aktive në rrjetet sociale nga ku poston një vazhdimisht momente nga jeta e saj.

Së fundmi për Halloween, ajo sëbashku me kushërirën e saj Anxhelina Hadërgjonaj festuan në Paris ku u takuan me Neymar dhe Mbappe.

Siç duket shoqëria mes Beatrix dhe futbollistit francez është përforcuar edhe më shumë, pasi sëfundmi Mbappes ka pëlqyer foton e këngëtares shqiptare.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Kjo lëvizje pas takimit të tyre ngre dyshime për diçka më  shumë mes dyshes.

A.C/Dosja.al

Shto Koment