Showbiz

U takua me vëllain pas 2 muajsh në “Dua të të bëj të lumtur/ Pëllumb Pipero surprizon Arbana Osmanin, i dërgon buqetën me lule të bardha në zyrë (FOTO)

Këtë moment moderatorja e ka publikuar në Instagramin e saj, duke treguar buqetën me lule të bardha dhe tek  pusulla lexohet: Arbana, shumë mirënjohje. Doktor Pipero.
Featured image of article: U takua me vëllain pas 2 muajsh në “Dua të të bëj të lumtur/ Pëllumb Pipero surprizon Arbana Osmanin, i dërgon buqetën me lule të bardha në zyrë (FOTO) Pëllumb Pipero dhe Arbana Osmani

TIRANË–  I ftuar të shtunën e kaluar në emisionin “Dua të të bëj të lumtur” të Arbana Osmanit mjeku i njohur Pëllumb Pipero u surprizua jashtëmase, pasi në këtë kohë të vështirë virusi ai kishte të paktën 2 muaj pa takuar vëllain e tij.

Duke qenë se arritën të takoheshin në emision e Arbanës, Pipero ka surpirzuar Arbana Osmanin, duke i dërguar në zyrë një buqetë me lule në zyrë.

Kjo ka qenë një formë falenderimi  ndaj Arbanës  nga ana e Piperos për surprizën që ajo i bëri të shtunën.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Postimi i Arbanës në Instagram

Këtë moment moderatorja e ka publikuar në Instagramin e saj, duke treguar buqetën me lule të bardha dhe tek  pusulla lexohet: Arbana, shumë mirënjohje. Doktor Pipero.

E krahas postimit Arbana dëgjohet  të thotë: Sa surprizë e bukur më erdhi tek zyra. Shumë faleminderit doktor. Je shumë i mirë.

Postimi i Arbanës në Instagram

A.C/Dosja.al

Shto Koment