Showbiz

U rrah nga Oriola e Kejvina, Einxhel Shkira flirton me Florin, komentuesi e prek në temë delikate (FOTO)

Por gjithë situatën romantike që ishte krijuar e ka prishur një komentues, i cili e ka pyetur Shkirën lidhur me karrierën e saj. 
Featured image of article: U rrah nga Oriola e Kejvina, Einxhel Shkira flirton me Florin, komentuesi e prek në temë delikate (FOTO) Flori Mumajesi dhe Einxhël Shkira

TIRANË– Moderatorja Einxhëll Shkira duket se nuk ka turp dhe se e tregon hapur atë që dëshiron. 

Në një prej postimeve të kantautorit Flori Mumajesi, ajo e ka shkrepur hapur se e ka shumë përzemër duke i komentuar: Mbarova!

Por gjithë situatën romantike që ishte krijuar e ka prishur një komentues, i cili e ka pyetur Shkirën lidhur me karrierën e saj. 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Pse nuk del më tek Top-i ti,”-shkruan komentuesi. 

Einxhell Shkira i komenton Flori Mumajesit

Ajo ka bërë bujë me sherrin që kishte me dy modelet Oriola Marashin dhe Kejvina Kthellën, të cilat të dyja e rrahën poshtë shtëpisë. Ngjarja ndodhi disa javë më parë, teksa modelet Marashi dhe Kthella, shkuan në orët e mbrëmjes poshtë shtëpisë së moderatores në zonën e Liqenit të Thatë në Tiranë për t’u sqaruar, por debati degradoi në dhunë fizike mes tyre.

(k.m/dosja.al)

Shto Koment