Showbiz

U prishën nga një telefonatë, vëllezërit Prifti pajtohen me Aurela Gaçen pas sherrit për biznes

Tashmë ata janë rikthyer fuqishëm të tre.
Featured image of article: U prishën nga një telefonatë, vëllezërit Prifti pajtohen me Aurela Gaçen pas sherrit për biznes Aurela Gace dhe vellezerit Prifti

TIRANË– Vëllezërit Prifti janë pajtuar sërish me këngëtaren Aurela Gacce, pas një plasaritje që pati marrëdhënia e tyre. Në një foto të publikuar në rrjetet sociale nga Stefi Prifti, bëhet me dije se të tre tashmë janë ribashkuar për të përformuar bashkë në një nga clubet e kryeqytetit.

Kaubojsat dhe zonja,”– shkruan Stefi krahas fotos ku të tre janë mjaft të buzëqeshur.

Mesa duket sherri që krisi marrëdhënien e tyre pas një telefonate ka mbaruar dhe këngëtarët janë sërish miq të ngushtë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ishte Stefi Prifti ai që i fuar në “Ftesë në 5” tregoi se me Aurelën ishin ‘prishur’ opasi vetë këngëtari kishte dëgjuar një telefonatë me viva-voce që Aurela po bënte me ortakun tjetër të tyrin, gjë që s’duhej të kishte ndodhur.

Ishte një telefonatë me viva-voce e Aurela Gaçes me ortakun tjetër ajo që krizi marrëdheniet. Isha unë ai që foli me Aurelën dhe secili ndoqi rrugën e tij,”– tha këngëtari.

Por më pas shtoi se ribashkimi mund të ndodhë, gjë e cila sicc duket ka marrë tashmë drejtim.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment