Aktualitet

“U prehshi në paqe yje”, shokët e dy kushërinjve që humbën jetën në aksident përlotin rrjetin (KOMENTET)

Vërshojnë komentet në rrjet për dy kushërinjtë që humbën jetën në aksident.
Featured image of article: “U prehshi në paqe yje”, shokët e dy kushërinjve që humbën jetën në aksident përlotin rrjetin (KOMENTET) Alteo Shabani dhe Jorgos Shabani.

Lushnje– Një aksident i rëndë ndodhi dy ditë më parë në aksin Fier-Lushnje, ku humbën jetën dy kushërinj të rij Alteo Shabani dhe Jorgos Shabani. Ndërsa, në gjendje të rëndë në spitalin e Traumës vazhdon të jetë Alban Doksani 24-vjeç.

Për këtë ngjarje tragjike nuk kanë munguar edhe ngushëllimet për familjarët nga shokët e tyre, të cilët i kanë dedikuar disa fjalë prekëse në një postim në faqen e shkollës ku ata mësonin.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

J.V/Dosja.al

Shto Koment