Aktualitet

U plagosën babai me tre djemtë… Sherri në mes të Elbasanit nisi për një lojë bixhozi, palët u përballën dhe…

Mësohet se dy palët janë përplasur për një lojë bixhozi me njëri-tjetrin, por ende nuk dihen detaje të tjera se përse ka agravuar ngjajrja.
Featured image of article: U plagosën babai me tre djemtë… Sherri në mes të Elbasanit nisi për një lojë bixhozi, palët u përballën dhe… Pamje nga vendngjajra

ELBASAN– Detaje të reja janë zbuluar nga plagosja me thikë e katër personave brenda një lokali në Elbasan. Burime nga Dosja.al bëjnë me dije se konflikti ka nisur mes pronarëve të lokalit dhe disa personave që kishin ardhur nga jashtë.

Mësohet se dy palët janë përplasur për një lojë bixhozi me njëri-tjetrin, por ende nuk dihen detaje të tjera se përse ka agravuar ngjajrja. Nuk dihet nëse ndonjëra palë i ka pasur para borxh tjetrës.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

LAJMI KRYESOR: E rëndë në Elbasan/ Sherr me thika brenda lokalit, plagoset babai dhe 3 djemtë, përfundojnë në spital. Policia në kërkim të autorëve

(k.m.dosja.al)

Shto Koment