Aktualitet

U përplas nga taksia në Tiranë, drejtuesi i biçikletës përfundon në spital

Një person i cili po udhëtonte me biçikletë është përplasur nga një taksi në Tiranë, duke përfunduar në spital.
Featured image of article: U përplas nga taksia në Tiranë, drejtuesi i biçikletës përfundon në spital Foto ilustruese

TIRANË -Një aksident rrugor është regjistruar mesditën e sotme në qendër të kryeqytetit. Mësohet se një taksi ka përplasur një biçikletë në bulevardin “Dëshmorët e Kombit”.

Drejtuesi i biçikletës ka mbetur i plagosur nga përplasja. Ai është dërguar në spital, ku po merr ndihmë mjekësore.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Shkaqet e aksidentit nuk dihen ende. Policia ndërkohë ka shkuar në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave.

(g.sh./dosja.al)

Shto Koment