Aktualitet

U përplas dje nga nga makina, vdes drejtuesi i biçikletës në Lushnjë

 • Dalin pamjet nga aksidenti në Lushnje. I plagosuri përfundoi mbi xhamin e makinës, niset drejt spitalit të Tiranës
 • Ai është Myfit Dengo dhe po drejtonte një biçikletë në bulevardin e qytetit në momentin që u përplas në automjet.
  Featured image of article: U përplas dje nga nga makina, vdes drejtuesi i biçikletës në Lushnjë Myfit Dengo

  LUSHNJË- Personi që shikoni në foto është i moshurari që ndërroi jetë në spital, pasi nëj natë më parë u përplas nga një automjet.

  Ai është Myfit Dengo dhe po drejtonte një biçikletë në bulevardin e qytetit në momentin që u përplas në automjet.

  69- vjeçari ka ndërruar jetë gjatë natës tek Spitali i Traumës në Tiranë, aty ku u dërgua me urgjencë për një trajtim të specializuar, por nuk ia doli t’i mbijetojë plagëve.

  Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

  Një natë më parë një automjet tip Benz me targa AA 055 KM përplasi Myfit Dengon.  Drejtuesi i Benzit S.R është shoqëruar në komisariatin e Lushnjes.

  (f.m/dosja.al)

  Shto Koment