Showbiz

U përfolën për ndarje, Roberti tregon publikisht vesin e keq të Norës

Robert Berisha nuk nguron të thotë publikisht vesin më të keq të bashkëshortes së tij, Nora Istrefi.
Featured image of article: U përfolën për ndarje, Roberti tregon publikisht vesin e keq të Norës Robert Berisha dhe Nora Istrefi

Robert Berisha dhe Nora Istrefi janë çifti më i komentuar në showbiz, së fundmi lajmet për ndarjen e tyre kanë pushtuar mediat rozë.

I ftuar  në “E diell”, Roberti foli për vesin e keq të Norës dhe për festat e çmendura në Çigago.

“3 orë është vonuar Nora në ditën tonë të dasmës dhe ka zgjatur dasma deri në orën 5 të mëngjesit vetëm prej saj,” -tha me humor ai.

“Gjatë luftës në Kosovë jam larguar si refugjat  në  Amerikë dhe si  21-vjeçar  po kam bërë festa të çmendura”-shprehet Roberti

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

 Takimi i parë me Norën ishte në koncert, i detyrohem muzikës që kam takuar Norën.

“Pas 6 muaj njohje jemi lidhur, pasi Nora duke qenë tip i qetë nuk  jepte shumë siguri’-shprehet Roberti.

Për ndarjen nga Nora Roberti është shprehur se dhe nëse ata dalin dhe e përgenjështrojnë sërisht mediat do të shkruajnë se janë ndarë.

(D.K/Dosja.al)

Shto Koment