Showbiz

U përfol se u ndanë, Çiljeta i qetëson të gjithë, e thotë me gojën e saj: Jemi shumë mirë të dy

Alban Hoxha por asnjëherë nuk është folur publikisht për këtë histori me detaje pasi të dy kanë zgjedhur ta jetojnë jashtë mediave.
Featured image of article: U përfol se u ndanë, Çiljeta i qetëson të gjithë, e thotë me gojën e saj: Jemi shumë mirë të dy Çiljeta dhe Alban Hoxha

Edhe pse sapo ka publikuar këngën “A je mirë”, bashkëpunim me Esto, Çiljeta ka zgjedhur të jetë e rezervuar në daljet e saj televizive por këtë të shtunë u bë pjesë e “Shiko Kush LUAN” nga Luana Vjollca.

Prej kohësh diskutohet lidhja e saj e dashurisë me portierin e “Partizanit”, Alban Hoxha por asnjëherë nuk është folur publikisht për këtë histori me detaje pasi të dy kanë zgjedhur ta jetojnë jashtë mediave.

Çiljeta në lojën “Ndaje ose haje”: Ai që dimë të gjithë mirë është”? Duke buzëqeshur, Çili i përgjigj se janë shumë mirë të dy bashkë duke treguar kështu se pas thashethemeve për ndarje nuk ka asgjë të vërtetë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Marrë nga Top Channel

(k.m/dosja.al)

Shto Koment