Showbiz

U përfol se i mori të dashurin shoqes, Vildane Zeneli tregon marrëdhënien me ishin e Era Istrefit: S’ka të vërtetë tjetër

E ftuar në "Shiko kush Luan", Vildane ka treguar se të gjitha aludimet janë të pavërteta dhe se ajo njihet që në vogëli me Fatonin. 
Featured image of article: U përfol se i mori të dashurin shoqes, Vildane Zeneli tregon marrëdhënien me ishin e Era Istrefit: S’ka të vërtetë tjetër Vildane Zeneli, Era Istrefi dhe Faton Shoshi

TIRANË– Modelja e njohur shqiptare Vildane Zeneli ka folur për herë të parë për romancën e përfolur me ish-menaxherin e Era Istrefit, Faton Shoshin. 

E ftuar në “Shiko kush Luan”, Vildane ka treguar se të gjitha aludimet janë të pavërteta dhe se ajo njihet që në vogëli me Fatonin. 

E njoh e kam pasur komshi. Njihemi familjarisht dhe s’ka tjetër të vërtetë,”-tha Vildania. 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Modelja e cila prej vitesh jeton në SHBA njihet për marrëdhënien e ngushtë që ka me këngëtaren shqiptare Era Istrefi. Pas disa fotove të publikuara në rrjet, u dyshua se ajo kishte dalë me ishin e shoqes, Faton Shoshin. Kujtojmë që disa vite më parë, Era dhe Fatoni ishin në një lidhje, që nuk u pranua asnjëherë publikisht nga të dy.

(k.m/dosja.al)

Shto Koment