Showbiz

U përfol për një lidhje me Don Xhonin, modelja Sejdini-reperit: Si s’e kemi bërë një foto o zemër

Në një ‘mini intervistë’ të zhvilluar me ndjkësit e saj në ‘Instagram’, modeles i është kërkuar të publikojë një foto me reperin, të cilën nuk e ka.
Featured image of article: U përfol për një lidhje me Don Xhonin, modelja Sejdini-reperit: Si s’e kemi bërë një foto o zemër Trejsi Sejdini dhe Don Xhoni

TIRANË–  Modelja Trejsi Sejdini është komentuar së fundmi nga mediat rozë për një romancë me reperin Don Xhonin.

Dyshimet lindën kur dyshja u fotografua duke darkuar në shoqërinë e njëri-tjetrit, por mesa duket, gjithçka që i lidhi ishte kënga e Don Xhonit. Trejsi u shfaq në këngën “Kokaina”, duke hedhur poshtë të gjitha aludimet për një lidhje mes tyre.

Në një ‘mini intervistë’ të zhvilluar me ndjkësit e saj në ‘Instagram’, modeles i është kërkuar të publikojë një foto me reperin.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Miss-i etiketoi reperin dhe u përgjigj: “Si s’e kemi bërë një foto, o zemër”. Këtë foto e ka ripostuar në llogarinë e tij të Instagram-it edheDon Xhoni, i cili ka shkruar: “Sepse unë i urrej fotot”.

(kle.mu./dosja.al)

Shto Koment