Showbiz

“U nxeh me mua, kush është ky more?”, Hekuran Krasniqi sherr me Sabri Fejzullahun: Ka 150 dëshmitarë

Këngëtari Hekuran Krasniqi ka rrëfyer një episode zënke që ka pasur me Sabri Fejzullahun.
Featured image of article: “U nxeh me mua, kush është ky more?”, Hekuran Krasniqi sherr me Sabri Fejzullahun: Ka 150 dëshmitarë Këngëtarët, Sabri Fejzullahu dhe Hekuran Krasniqi.

TIRANË– I ftuar në “Shiko kush luan” me Luana Vjollcën, këngëtari Hekuran Krasniqi është detyruar nga dy aktorët e humorit, Rezart Veleshnja dhe Florjan Binaj të tregojë një të vërtetë, zënkën me Sabri Fejzullahun.

Hekuran Krasniqi ka treguar se ndërsa ai mori propozimin për t’u zgjedhur delegate, menjëherë është ngritur i irrituar Sabri Fejzullahu.

“Mua më propozuan të zgjidhem delegat për “Kuvendin e Punës”, për mbrojtjen e të drejtave të autorit dhe xhaxhi Sabriu, me gjithë respektin që kam për të, nuk e di pse u nxeh kur më propozuan mua dhe tha:’ Kush është ky more? Nuk e njoh’. Unë i kërkova ndjesë dhe i thashë: Unë nuk u vetëzgjodha. Ai reagoi edhe për herë të dytë dhe këtë e dine, dhe janë dëshmitarë mbi 150 artistë të estradës shqiptare në Kosovë”- u shpreh Hekuran Krasniqi në emision, duke rrëfyer të vërtetën e përplasjes me Sabri Fejzullahun.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(R.L/Dosja.al)

                                                                      

Shto Koment