Aktualitet

Sot do kthehej në Tiranë, si iu pre rruga në gjysëm regjisorit Gjergj Xhuvani, familjes iu prish makina në rrugë

Gruaja e tij Luiza Xhuvani së bashku me vajzën kanë qenë në bregdetin e Dhërmi me pushime teksa kanë mësuar lajmin e hidhur.
Featured image of article: Sot do kthehej në Tiranë, si iu pre rruga në gjysëm regjisorit Gjergj Xhuvani, familjes iu prish makina në rrugë Gjergj dhe Luiza Xhuvani

VLORË- Ditën e sotme u nda nga jeta në moshën 56 vjeçare regjisori i njohur Gjergj Xhuvani.

Burime për Dosja.al bëjnë me dije gruaja e tij Luiza Xhuvani së bashku me vajzën kanë qenë në bregdetin në Dhërmi.

Me urgjencë nënë e bijë janë nisur drejt Tiranës për t’u marrë menjëherë me proceduarat.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Regjisori i njohur u nda nga jeta ditën e sotme në moshën 56-vjeçare në një spital në kryeqytetin italian, Romë. Xhuvani vuante nga një sëmundje e rëndë.

(k.m/dosja.al)

Një Koment në “Sot do kthehej në Tiranë, si iu pre rruga në gjysëm regjisorit Gjergj Xhuvani, familjes iu prish makina në rrugë

  1. Vuante nga nje semundje e rende ne Itali dhe gruaja e vajza ishin me pushime ne Sarande?! Edhe ato kane nevoje te pushojne por monenti duket i gabuar…

Shto Koment