Showbiz

U ndanë rrufeshëm, Stresi nxjerr muskujt dhe i dërgon mesazhin e parë Kejsit: Jam unik (Foto)

Stresi ka postuar një foto në Instagram, duke treguar trupin e tij gjithë muskujt, dhe shkruan se unë jam një njeri unik, një mesazh ky që i drejtohet ish të fejuarës së tij, Kejsit.
Featured image of article: U ndanë rrufeshëm, Stresi nxjerr muskujt dhe i dërgon mesazhin e parë Kejsit: Jam unik (Foto) Postimi i Stresit ne Instastory dhe Kejsi

TIRANË- Reperi Arkimed Lushaj, i njohur me emrin Stresi ka qenë prej vitesh në një lidhje me Kejsin, me të cilën lidhjen e bëri zyrtare edhe me fejesë.

Kejsi me zor e priti daljen nga burgu të Stresit, por mesa duket nuk ja kishte vlejtur, sepse vetëm pak kohë pasi ai doli nga burgu Kejsi i dha fund lidhjes me reperin.

Ndërkohë teksa po shijon pushimet, Stresi i ka dërguar një mesazh Kejsit duke treguar se është i lumtur, dhe nuk ka njeri më unik se ai.

Përmes një postimi në rrejetet sociale, reperi shkruan: “Jam njeri unik t’i s’mund të më çuditesh”, një status ky që i drejtohet në mënyrë jo të drejtëpërdrejt ish të fejuarës së tij, Kejsit.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

 

Postimi i Stresit në Instastory

 

A.C/Dosja.al

Shto Koment