Showbiz

U nda nga Tea e Përputhen! Bearti nis lidhjen me këngëtaren shqiptare? Postimi romantik: Dashuria ime…

FOTO
Ish-konkurrenti duket se ka gjetur gjysmën tjetër.
Featured image of article: U nda nga Tea e Përputhen! Bearti nis lidhjen me këngëtaren shqiptare? Postimi romantik: Dashuria ime… Bearti

KOSOVË– Pas daljes nga Përputhen, Tea dhe Bearti i dhanë fund lidhjes së tyre. Tea dhe Bearti sulmuan publikisht njëri-tjetrin duke pasuar fajin për ndarjen.

Ish-konkurrenti duket se ka gjetur gjysmën tjetër. Ai ka publikuar një foto me këngëtaren Shkënda Dubrova ku e quan “dashuria ime”. Jo pa arsye ndjekësit janë bërë kurioz dhe e kanë pyetur se çfarë e ka këngëtaren.

Bearti ngre akoma më shumë dyshimet duke u përgjigjur: Ehh Shkëndën…

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(a.b)/dosja.al

Shto Koment