Showbiz

U nda nga Jonida Maliqi, aktori i humorit në krahët e një tjetër këngëtarje, Fifi flirton me të: Do bëhesh Romeo im?

Krah Romeos në një video në Instastory, Fifi ka shkruar: “A do të bëhesh Romeo im?”. Ta ketë pranuar vallë propozimin aktori i humorit?
Featured image of article: U nda nga Jonida Maliqi, aktori i humorit në krahët e një tjetër këngëtarje, Fifi flirton me të: Do bëhesh Romeo im? Romeo Veshaj dhe Fifi

TIRANË– Aktori Romeo Veshaj duket se ka një preferencë me këngëtaret. Pas ndarjes me Jonida Maliqin, ai është parë pranë Fifit, me të cilën ka postuar edhe në rrjetet e tij sociale.

Krah Romeos në një video në Instastory, Fifi ka shkruar: “A do të bëhesh Romeo im?”. Ta ketë pranuar vallë propozimin aktori i humorit?

Disa javë më parë, ishte Jonida Maliqi ajo që u shpreh se ishte ‘single’ duke pranuar edhe ndarjen nga i dashuri shumë herë më i vogël, Romeo. 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

 

(k.m/dosja.al)

Shto Koment