Showbiz

“U mërzit shumë”, s’i shkoi në dasmë, Erik Lloshi rrëfen të vërtetën: Po u nevrikos Anxhela i thyen të gjitha

Erik Lloshi ka treguar arsyen e vërtetë të sherrit dhe dobësinë më të madhe të Anxhela Peristerit.
Featured image of article: “U mërzit shumë”, s’i shkoi në dasmë, Erik Lloshi rrëfen të vërtetën: Po u nevrikos Anxhela i thyen të gjitha Këngëtarët, Anxhela Peristeri dhe Erik Lloshi.

TIRANË– Erik Lloshi dhe Anxhela Peristeri u përfolën për një marrëdhënie të krisur shoqërore mes tyre, që pas mungesës në dasmën që këngëtari organizoi këtë gusht. Por, menjëhërë këngëtarët hodhën poshtë gjithë zërat duke thënë se vazhdojnë të jenë miq të mirë.

Megjthatë i ftuar në emisionin “Rreze dielli” Erik Lloshi sqaroi njëhërë e mirë të gjithë situatën.

“Është një nga mikeshat e mia më të mira, kemi një marrëdhënie shumë të mirë bashkë si kolegë, si shok, si miq, shumë të forte e kemi… Unë në koncertin e Anxhela Peristerit kam munguar për arsye shëndetësore. Kam qënë shumë sëmurë dhe kam qënë komplet i padisponueshëm për të kënduar, për të ndejtur në këmbë, jo për të kënduar, kështu që ndodh, nuk kemi çfarë t’i bëjmë. Përpara shëndetit nuk vihet asgjë. Kështu që dhe Anxhela e mirëkupton shumë mirë këtë gjë, pavarësisht se u mërzit shumë, unë e di që është mërzitur shumë sepse unë isha i ftuari i saj special, një ndër të ftuarit më kryesor në koncertin e saj…”- është shprehur këngëtari.

Ndërkohë, ndër të tjera Erik Lloshi nuk është rezervuar të tregojë dhe dobësinë më të madhe të koleges së tij, nervin.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Është shumë e mirë, është si zemër, nuk e di çfarë të them, por që thjesht ka një problem që nevrikoset shumë shpejt dhe po u nevrikos Anxhela i thyen të tëra. Është shumë strikte në gjërat që kërkon dhe e kap ankthi shumë, qoftë për oraret, për këto. Vete gjithmonë gjysmë ore para dhe i thoja në fillim kur erdhi nga Greqia, qetësohu se jemi në Shqipëri, nuk ka orare këtu”– u shpreh Eriku për kolegen e tij, Anxhela Peristeri.

(R.L/Dosja.al)

 

Shto Koment