Showbiz

U martua para 5 muajsh me regjisorin Besnik Krapi, Jonida Vokshi së shpejti nënë

Moderatorja e njohur Jonida Vokshi dhe aktori Besnik Krapi janë në pritje të ëmbël të një fëmijë.
Featured image of article: U martua para 5 muajsh me regjisorin Besnik Krapi, Jonida Vokshi së shpejti nënë Besnik Krapi dhe Jonida Vokshi

TIRANË–Moderatorja e njohur Jonida Vokshi në muajin shtator kurorëzoi historinë e saj të dashurisë me aktorin dhe regjisorin e njohur nga Kosova, Besnik Krapin. 

Por mesa duke çifti tani ka një tjetër lajm të mirë! Burime për revista “Who” bëjnë të ditur se pak muaj pas dasmës, Jonida është në pritje të ëmbël të një fëmijë.

Edhe pse lajmi ka marrë dhenë në mediat rozë, asnjë nga të dy nuk e ka pohuar e as mohuar lajmin e mirë. 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(k.m/dosja.al)

 

Shto Koment