Showbiz

‘U lodha duke lexuar shpifje për veten’, Rike Roçi revoltohet me lajmet që lexon për të dashurin: Më lini rehat

Rike Roçi pasi postoi një foto të dashurit e saj, mjaft e lodhur nga komentet dhe lajmet që lexon për të kërkon që ta lënë të qetë, e se asgjë nuk është e vërtetë.
Featured image of article: ‘U lodha duke lexuar shpifje për veten’, Rike Roçi revoltohet me lajmet që lexon për të dashurin: Më lini rehat Rike Roçi.

Ish banorja e njohur e Big Brother, një nga vajzat më seksi dhe më të përfolura prezantoi më në fund dashurinë e saj të jetës. Pak ditë më parë, Rike Roçi me anë të një postimi romantik në Instastories postoi një foto të dashurit të saj dhe shkruante: ” Po, jam shumë e dashuruar.”  Pak minuta pasi e postoi këtë foto ajo e fshiu, kjo tregon që ndoshta Rike është penduar.

E lodhur nga të gjitha komentet se i dashuri i saj ishte politikan apo muzikant, Rike sot poston një foto ku shpjegon gjithçka dhe kërkon ta lënë rehat pasi ndihet e lodhur nga gjithë kjo.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Tani unë vetë dua të di kush është muzikanti dhe kush është politikani? Gjëra që as nuk i di për veten. Boll, çdo javë lexoj për veten diçka jo reale. Më lini rehat. U lodha duke lexuar shpifje për veten, të paktën shkruani diçka të vërtetë”, -shkruan Rike në postimin e saj.

Postimi i Rike Roçit.

L.K/Dosja.al

Shto Koment