Politike

U largua si shigjetë, kush e alarmoi me telefonatë Edi Ramën, shihni si largohet nga Kuvendi (FOTO)

Shkak është bërë një telefonatë që e ka bërë Shefin e Qeverisë të çohet nga karrigia dhe të vuajë për të dalë nga rreshti ku qendronte ulur krah ministrave.
Featured image of article: U largua si shigjetë, kush e alarmoi me telefonatë Edi Ramën, shihni si largohet nga Kuvendi (FOTO)

TIRANË- Kryeministri Edi Rama mbajti fjalën e tij në Kuvend dhe në dallim nga seancat e zakonshme plenare, sot ai është larguar me urgjencë

Shkak është bërë një telefonatë që e ka bërë Shefin e Qeverisë të çohet nga karrigia dhe të vuajë për të dalë nga rreshti ku qendronte ulur krah ministrave.

Nuk dihet kush e ka telefonuar, por fytyra e tij shihet e alarmuar në këtë foto.

(F.G. Dosja.al)

Shto Koment