Aktualitet

U dhunua nga policia, Marios i presin flokët që t’i mjekohet plaga në kokë, përfundon me vesh të çarë dhe qepje gjithandej

FOTO
Siç shihet në pamje, i riu që quhet Mario Boja ka përfunduar me veshin e çarë dhe me kokën e qepur.
Featured image of article: U dhunua nga policia, Marios i presin flokët që t’i mjekohet plaga në kokë, përfundon me vesh të çarë dhe qepje gjithandej

TIRANË– Fotot që po shikoni tregojnë të riun që u dhunua dhe u la në gjak sot nga efektivët e FNSH-së.

Siç shihet në pamje, i riu që quhet Mario Boja ka përfunduar me veshin e çarë dhe me kokën e qepur.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Në pamje shihet edhe që mjekët i kanë prerë flokët në mënyrë që t’i kurojnë plagët që mori sot duke mos pasur asnjë faj. Pamjet e dhunimit të Marios bënë xhiron e rrjetit.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment