Showbiz

‘U kujdesa për të më shumë se prindërit e mi”, Robert Berisha flet troç për raportin e tij me Patrisin pas zënkës me Tunën

Roberti ka deklaruar se nuk ka pasur kurrë zënka apo ngatërresa me vëllain e tij, Patrisin.
Featured image of article: ‘U kujdesa për të më shumë se prindërit e mi”, Robert Berisha flet troç për raportin e tij me Patrisin pas zënkës me Tunën Roberti, Nora, Patrisi dhe Tuna

TIRANË- Robert Berisha përveç çështje delikate me Norën, është përfolur masivisht edhe për raportin e tij me Patrisin.

Ndërkohë që foli hapur sesi është tashmë lidhja e tij me Norën, moderatorja e emisionit  “Glamour Zone” e ka pyetur Robertin edhe për marrëdhënien e tij me Patrisin.

Ndërkohë për këtë çështje Roberti ka deklaruar se nuk ka pasur kurrë zënka apo ngatërresa me vëllain e tij, Patrisin.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Marrëdhënia jonë ka qenë gjithmonë shumë e mirë. Çdo gjë është në rregull. Patrisi është në Amerikë dhe kur isha aty e vizitova dhe i bëra surprizë. Ai u gëzua shumë. Patrisi është 9 vite më i vogël se unë dhe e kam rritur. Jam kujdesur për të më shumë se prindërit e mi. Ne nuk kemi pasur dhe nuk do të kemi kurrë probleme. Ajo ka qenë thjesht një mosmarrëveshje.”- ka deklaruar Roberti.

 A.C/Dosja.al

Shto Koment