Showbiz

U kthyen bashkë apo jo? Loredana nxjerr varsën e floririt, ende mban në qafë emrin e Mozzik

Të dy për asnjëherë nuk e kanë mbyllur derën faktit se një ditë mund të kthehen sërish bashkë. 
Featured image of article: U kthyen bashkë apo jo? Loredana nxjerr varsën e floririt, ende mban në qafë emrin e Mozzik Loredana dhe Mozzik

ZVICËR– Mozzik dhe Loredana kanë deklaruar hapur se nuk janë më bashkë edhe pse sapo janë bërë prindër të një vajze me emrin Hana.

Megjithatë, të dy për asnjëherë nuk e kanë mbyllur derën faktit se një ditë mund të kthehen sërish bashkë. 

Postimi i Loredanës

Dhe shpresat na i zgjoi Loredana me foton e fundit në Instastory ku tregon një varëse prej floriri. Varësja mban të varur dy shkronja, M për Mozzik dhe H për Hana.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Të jenë kthyer vallë bashkë?

(k.m./dosja.al)

Shto Koment