Politike

U inspirua nga kryeministri? Nard Ndoka shkon në presidencë me atlete, stili i politikanit bie në sy nga të tjerët

FOTO
Ish-deputeti dhe ish-ministri kishte zgjedhur të vishte atlete në vend të këpucëve, një veprim që e shohim shpesh te kryeministri Edi Rama.
Featured image of article: U inspirua nga kryeministri? Nard Ndoka shkon në presidencë me atlete, stili i politikanit bie në sy nga të tjerët Nard Ndoka, Edi Rama

TIRANË-Kryedemokristiani Nard Ndoka përveç se me batutat e tij këtë herë na ka surprizuar me veshjen! Këtë herë ai ka zgjedhur që të vishet ndryshe gjatë takimi të zhvilluar në Presidencë teksa shoqëronte homologun e tij nga Kosova.

Ish-deputeti dhe ish-ministri kishte zgjedhur të vishte atlete në vend të këpucëve, një veprim që e shohim shpesh te kryeministri Edi Rama. Ndoka shihet i buzëqeshur dhe mund të themi dhe komod pasi ndryshe nga politikanët e tjerë është i veshur me atlete sportive.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Kopje e Ramës, inspirim ose jo, Nard Ndoka gjithmonë do e ketë një përgjigje, ose më mirë le të themi ‘batutë’ gati për veshjen e sotme.

(a.b)/dosja.al

Shto Koment