Showbiz

U infektua me Covid gjatë shtatzënisë, Eliona Pitarka: Nuk mu lejua të përdorja asgjë, isha në muajin e 7-të

FOTO
Eliona Pitarka ka treguar dhe se ka kaluar Covid-19 në janar kur ka qënë shtatzënë.
Featured image of article: U infektua me Covid gjatë shtatzënisë, Eliona Pitarka: Nuk mu lejua të përdorja asgjë, isha në muajin e 7-të Eliona Pitarka

TIRANË– Aktorja Eliona Pitarka tashmë është në muajin e nëntë të shtatzënisë. Ajo ka zbuluar në Instagram se ka kaluar Covid-19 në janar kur ka qënë shtatzënë.

Pyetjet kanë qënë të shumta por më e rëndësishmja është se ajo nuk ka marrë mjekim dhe se bebi është me shëndet të plotë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Nuk përdora asnjë ilaç pasi isha në muajin e 7-të të shtatzënisë, nuk lejohej të përdorja asnjë gjë. Kam pirë vetëm vitaminat C dhe D dhe pafund ushqime të shëndetshme si supa me lëng mishi, perime”, tregoi Eliona.

(A.B)/Dosja.al

Shto Koment