Aktualitet

U infektua me COVID-19 bashkë me gruan, koloneli Myslim Pashaj: Jam më mirë, e kaluam në shtëpi

Kolonel Myslim Pashaj shton se të dy kanë rezultuar negativë pas kryerjes së testit.
Featured image of article: U infektua me COVID-19 bashkë me gruan, koloneli Myslim Pashaj: Jam më mirë, e kaluam në shtëpi Myslim Pashaj

TIRANË– Kolonel Myslim Pashaj ka zhvilluar një lidhje telefonike në emisionin ‘’Kjo Javë’’, ku edhe ka folur lidhur me çështjen e detit me Greqinë.

Pashaj ka bërë me dije se nuk mund të ishte pjesë e intervistës në studio pasi ai dhe bashkëshortja e tij, spo kishin kaluar pandeminë e koronavirusit. Më tej, Pashaj shton se të dy kanë rezultuar negativë pas kryerjes së testit.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Jam më mirë, ka problematikën e vetë por e kaluam në shtëpi. Bashkë më bashkëshorten e kalova, por tani jam mirë dhe negative,”-u shpreh Pashaj.

(k.m/dosja.al)

Shto Koment