Politike

Protesta e opozitës/ Gruas i bie të fikët në protestë, ndihmohet nga Kryemadhi (VIDEO)

Dosja.al ka siguruar edhe një video nga momenti një gruaja nuk është ndiher mirë në protestën e sotme. Në këtë moment i ka ardhur në ndihmë kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi.
Featured image of article: Protesta e opozitës/ Gruas i bie të fikët në protestë, ndihmohet nga Kryemadhi (VIDEO) Momenti kur gruaj dhe është ndihmuar nga kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi
Përditësuar:

Tiranë- Për më shumë se një orë ka fillur protesta e opozitës para parlamentit. Në këtë protestë pas fjalimit të saj është ndiher keq një grua e cila ndodhej mes turmës. 

Ajo ka rënë, ndërkohë që i është gjetur në ndihmë kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi.  Dosja.al ka siguruar edhe një video nga momenti kur gruaja nuk është ndiher mirë. 

Ende po vijon protesta e opozitës para Kuvendit. Në protestë ndodhen edhe kreu i PD-së Lulzim Basha dhe deputetët e opozitës që refuzuan mandatin.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(J.V/ Dosja.al)

Shto Koment