Politike

U dorëzon çelësat e shtëpive/ Qytetarja: O kryeministër hajde merr një karamele”! Rama: Jo jo… janë bërë shumë 

VIDEO
Rama teksa i ka dërguar çelësat e shtëpisë një familje një nga kryefamiljarët i kërkoi që të merrte një karamele për ta uruar. “O kryeministër hajde merr një karamele”, ndërsa Rama i tha se sot kishte qenë në disa shtëpi dhe ishin bërë shumë.
Featured image of article: U dorëzon çelësat e shtëpive/ Qytetarja: O kryeministër hajde merr një karamele”! Rama: Jo jo… janë bërë shumë  Edi Rama

SHIJAK- Kryeministri Edi Rama, ditën e sotme ka doëzuar çelësat e disa shtëpive të ndërtuara pas tërmetit të 26 nëntorit të vitit të kaluar. Si çdo herë edhe kësaj radhe Kryeministri nuk ka kursyer batutat dhe ironitë.

Rama teksa i ka dërguar çelësat e shtëpisë një familje një nga kryefamiljarët i kërkoi që të merrte një karamele për ta uruar. “O kryeministër hajde merr një karamele”, ndërsa Rama i tha se sot kishte qenë në disa shtëpi dhe ishin bërë shumë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al


“Jo, jo, tek çdo shtëpi kemi marrë, janë bërë shumë, mos, mos, zëre se i morëm.“- ka thënë Rama.

(a.k.dosja.al)

Etiketa:

Shto Koment