Showbiz

“U dh*ve fare t’u ju lut Noizy-t”/ Zbardhen mesazhet e Einxhel Shkirës për reperin: Po tallin trapin me ty. Moderatorja reagon nga hoteli (FOTO)

Kritikohet Eixhel Shkira, fansat i thonë që të mos i lutet shumë Noizy-t për të qenë me të.
Featured image of article: “U dh*ve fare t’u ju lut Noizy-t”/ Zbardhen mesazhet e Einxhel Shkirës për reperin: Po tallin trapin me ty. Moderatorja reagon nga hoteli (FOTO) Noizy dhe Einxhel Shkira

Tiranë- Zbardhen mesazhet e Einxhel Shkirës me disa komentues për reperin Noizy. Kohët e fundit janë shtuar zërat se vajza e showbizit simpatizon reperin e njohur, madje dhe i vete atij nga pas.

Në disa mesazhe të publikuara nga faqja “Vipat e Bllokut” është një bisedë mes Shkirës dhe një vajze tjetër, ku kjo e fundit e kritikon se po duket keq që u lutet hapur Noizy-t me postimet e saj në Instagram.

“Inshallah të lexon Noizy se u dh*ve fare t’u ju lut”, Po tallin trapin me ty dhe vërtet më vjen keq”, këto janë disa nga mesazhet në bisedë në drejtim të Einxhel Shkirës. Kjo e fundit nuk pranon asgjë.

Por ajo që vëmë re tjetër është se në një postim të fundit në Instagram moderatoja  tregon se është në një hotel, dhe fansat i kërkojnë video se me kë është aty. Ende nuk dihet nëse me tyre reperit dhe saj  ka ndonjë flirt, por deri më tani ende nuk ka një reagim nga Noizy.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Por ajo që vëmë re në Instagramin e modetarors është e ka fshirë edhe postimet e vjetra me reperin. Ndoshta ky si reagim pas refuzimit nga ana e reperit për ftesën ‘më shumë se miqësi”?

Ende shumë gjëra nuk dihen por fansat por ‘masakrojnë’ me mesazhe moderatoren.

Biseda:

J.V/Dosja.al 

Shto Koment