Showbiz

U bënë prindër për herë të parë, bashkëshortja e Gaz Pajës publikon foton e ëmbël të vogëlushit, Dard

ira ka publikuar një foto ku tregohen vetëm këmbët e vogëlushit teksa është veshkur me një palë paliçeta të bradha, e krahas fotos Ira shkruan vetëm emrin e tij, Dard.
Featured image of article: U bënë prindër për herë të parë, bashkëshortja e Gaz Pajës publikon foton e ëmbël të vogëlushit, Dard Gaz Paja dhe Ira Seferi

TIRANË- Vetëm pak muaj më parë aktori i humorit Gaz Paja dhe bashkëshortja e tij Ira Serferi janë bërë prindër për herë të parë me djalin e tyre që e kanë pagëzuar me emrin, Dard.

Që prej ditëve të para të ardhjes në jetë, çifti kishte zgjedhur të mos publikonte foto apo video që tregojnë fytyrën e fëmijës së tyre.

Ata publikuan vetëm një foto nga pritja e ëmbël për djalin e tyre, Dard dhe asgjë më tepër.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

E megjithatë së fundmi përmes një postimi në rrjetet sociale, Ira, bashkëshortja e Gazit ka publikuar një foto ku tregohen vetëm këmbët e vogëlushit teksa është veshkur me një palë paliçeta të bradha, e krahas fotos Ira shkruan vetëm emrin e tij, Dard.

A.C/Dosja.al

Shto Koment