Showbiz

U bënë bashkë! Tayna dhe Flori kanë gati bashkëpunimin e tyre të parë, na mbetet të numërojmë ditët për ta dëgjuar

Këtë e ka zbuluar Xhani Demika i njohur si ‘menaxheri i VIP-ave’. Ai ka treguar se projekti i tyre është gati dhe na garanton se ka për të qenë një hit.
Featured image of article: U bënë bashkë! Tayna dhe Flori kanë gati bashkëpunimin e tyre të parë, na mbetet të numërojmë ditët për ta dëgjuar Tayna, Flori

TIRANË– Kishte shumë kohë që qarkullonte në mediat rozë, mirëpo duket se bashkëpunimi mes Taynës dhe Flori Mumajesit është shumë pranë publikimit.

Këtë e ka zbuluar Xhani Demika i njohur si ‘menaxheri i VIP-ave’. Ai ka treguar se projekti i tyre është gati dhe na garanton se ka për të qenë një hit.

Nuk e di, kur të dalë 24 në 24 do e dëgjoj dhe pse e kam mësuar përmendësh.”- shkruan ai krahas postimit ku ne mund të shikojmë vetëm audion që është 3 minuta dhe 13 sekonda e gjatë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Postimi

Tayna është një repere e një zhaneri shumë ndryshe nga Flori i cili njihet për ‘romantik’ ndaj do na duhet të presim se çfarë mund të sjellë dyshja së bashku. Ndoshta një këngë ritmike, ose baladë? Mbetet për tu parë…

(A.B)/Dosja.al

Shto Koment