Rajoni

U arratisën nga burgu, arrestohen 2 shqiptarët në Greqi

Policia greke ka arritur të vërë në pranga 2 shqiptarët e arratisur nga burgu i Athinës.
Featured image of article: U arratisën nga burgu, arrestohen 2 shqiptarët në Greqi Foto ilustruese

Autoritetet greke kanë arritur të vënë në pranga 2 shqiptarët të cilët së bashku me 2 të burgosur të tjerë, mundën të arratiseshin nga çelitë e burgut. 

Dy shqiptarët që u arratisën janë Endrit Canaj dhe Xhelo Hasani.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Kujtojmë se njëri prej të arratisurve u hoq si i sëmurë ndërsa të tjerët kërcënuan me thikë gardianët e burgut duke ia dalë që të largohen. 

(B.B/ Dosja.al)

Shto Koment