Aktualitet

‘U ankua’ se nuk do i shitej libri/ Andi Bejtja gjen socialistet që i pëlqejnë poezitë e tij, fotoja mes tyre

Andi Bejtja gjen dy socialiste që të paktën i pëlqejnë librin me poezi.
Featured image of article: ‘U ankua’ se nuk do i shitej libri/ Andi Bejtja gjen socialistet që i pëlqejnë poezitë e tij, fotoja mes tyre Andi Bejtja, Elisa Spiropali dhe Arlinda Duda

TiranëGazetari Andi Bejtja për librin e tij me poezi “AtdheDashuria” deklaroi pak ditë më parë se  nuk kishte shpresë se në panair do i shitej libri. Në një reagim në Facebook, gazetari publikoi një video ku libri i tij është futur mes librit të Ornela Vorpsit dhe Angela Martinit.

“SI MUND TE KESH SHPRESE TE SHESESH NDONJE LIBER NE PANAIR; KUR TE FUSIN MES KEMBEVE ME TE BUKURA NE TIRANEN E VITEVE 90 DHE NJE TOP MODELEJE NDERKOMBETARE…”, shkrujti Andi Bejtja.

Por ai nga panairi ai ka publikuar edhe një foto ku shfaqet  mes Elisa Spiropalit dhe Arlind Dudës. Të qeshur të tre shfaqen ata në foto, ku Bejtja shprehet se gjeti dy stocialiste që të paktën i pëlqejnë poezitë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Sot kuptova se ka më shumë se dy socialiste që m’i pelqejnë poezitë. Faleminderit Elisa
Po Arlinda po pa socialiste nuk të lë të dalesh vetëm në foto“, shprehet Bejtja.

Në panarit këtë vit kemi shumë emra të rinj, si Arbana Osmani, Angela Martini, Ornela Vorpsi.

J.V/Dosja.al 

Shto Koment