Showbiz

U aludua se u nda nga i dashuri! Eliona Pitarka qenka më e dashuruar se kurrë, urimi që i bën për ditëlindje (FOTO)

Gjithmonë ka qënë e aluduar se ka qënë në një lidhje dashurie, por ajo asnjë herë nuk e ka pranuar diçka të tillë... deri sot. 
Featured image of article: U aludua se u nda nga i dashuri! Eliona Pitarka qenka më e dashuruar se kurrë, urimi që i bën për ditëlindje (FOTO) Eliona Pitarka dhe i dashuri

TIRANË– Aktorja e humorit dhe modelja Eliona Pitarka që me daljen e saj të parë në televizion ka tërhequr vëmendjen me format e saj bombastike. 

Gjithmonë ka qënë e aluduar se ka qënë në një lidhje dashurie, por ajo asnjë herë nuk e ka pranuar diçka të tillë… deri sot. 

Vetë Eliona ka postuar disa foto të të dashurit të saj, duke e uruar për ditëlindjen e tij, por pa ia nxjerrë fytyrën. Në një tjetër postim ajo i ka dedikuar atij këngën e Flori Mumajesit: Thjesht t’du!

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Eliona Pitarka është mbesa e aktorit të famshëm shqiptar, Sulejman Pitarkës dhe u bë e njohur për publikun në emisionin e humorit “Apartamenti 2XL.” Për herë të parë foton e të dashurit të saj e ka publikuar “Iconstyle.al” ku motra e Elionës shfaqet krah të dashurit të modeles, që prej shumë kohësh e mbajti të fshehtë lidhjen e saj.

(k.m/dosja.al)

Shto Koment