Showbiz

Twerk në mes të palestrës, nuk përmbahet Linda Halimi: Beyonce më bëri të kërcej(Video)

Linda Halimi është shfaqur nga palestra duke këryer twerk, dhe ndërsa shkruan se për këtë kërcim teje të nxehtë e provokues është inspiruar nga kënga e Beyonce.
Featured image of article: Twerk në mes të palestrës, nuk përmbahet Linda Halimi: Beyonce më bëri të kërcej(Video) Linda Halimi

TIRANË– Këngëtarja  me origjinë shqiptare, Linda Halimi mjaft e suksesshme në muzikë, është pëlqyer dhe vazhdon të ndiqet akoma nga të rinjtë për vokalin e saj unik.

Ajo prej kohësh jeton jashtë Shqipërisë dhe sëbashku me partnerin e saj Davon Edwards, janë bërë prindër së një vajze.

Këngëtarja shqiptare është shumë aktive  në rrjetet sociale ku shpesh herë  poston foto dhe video teje  provokuerse.

Sëfundmi në një postim në rrjetet sociale Linda ka postuar një video ku shfaqet në palqestër duke e u stërvitur e më pas  ia nis të  kërcejë   twerk.

 

 

View this post on Instagram

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤷🏻‍♀️I’ve lived in #atlanta too long… somebody come get me outta here 😂😂😂😂😂😂🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️ @beyonce #twerk

A post shared by ♈️LINDITA♈️ (@linditaworld) on

Kujtojmë që vite më parë Linda Halimi ishte një prej këngëtareve më të  shëndosha, ndërsa vitet e fundit ka bërë ndryshim drastik, duke rënë goxha nga pesha .

Mesa duket e ka marrë tepër seriozisht palestrën, por  në ditë  të ndryshme si kjo e fundit e inspiruar nga Beyonce, Halimi kërcen dhe twerk.

A.C/Dosja.al

Shto Koment