Showbiz

“Turpëruan” familjen mbretërore/ U fotografuan në momentin e gabuar, incidentet që i kanë ndodhur Princeshë Dianës, Meghan, Harry apo Kate

FOTO
Të kapur në momente të vështira, ata nuk janë shqetësuar shumë për njerëzit rreth e rrotull dhe as për mediat mirëpo paparazzët kanë shpejtuar që atë moment ta fotografojnë.
Featured image of article: “Turpëruan” familjen mbretërore/ U fotografuan në momentin e gabuar, incidentet që i kanë ndodhur Princeshë Dianës, Meghan, Harry apo Kate Princess Diana
Përditësuar:

BRITANI-Antarët e familjes mbretërore jo në pak raste janë përballur me incidente apo situata të sikletshme.

Të kapur në momente të vështira, ata nuk janë shqetësuar shumë për njerëzit rreth e rrotull dhe as për mediat mirëpo paparazzët kanë shpejtuar që atë moment ta fotografojnë.

Të tilla janë edhe fotot e mëposhtme, ku tregohen momentet më të sikletshme të familjes mbretërore britanike.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Që nga fotoja ku Meghan Markle duket se po puthet me një person tjetër, fustani i ngritur i Kate Middleton apo shikimi i Meghan dhe Harry, fotot më poshtë kanë ‘turpëruar’ të gjithë familjen për disa ditë me rradhë.

(A.B)/Dosja.al

Shto Koment