Showbiz

“Veshur me taka bëjnë selfie!”/ Ekspertja e turizmit indinjohet me vajzat shqiptare që shkojnë në lumin e Shalës: Isha me burrin e fëmijët dhe…

Gjatë fjalës së saj Flora Xhemani shprehu të gjithë indinjatën për vajzat që shkojnë në lumin e Shalës dhe vetëm postojnë fotografi, e nuk mrekullohen nga bukuritë që këtë vend e karakterizon.
Featured image of article: “Veshur me taka bëjnë selfie!”/ Ekspertja e turizmit indinjohet me vajzat shqiptare që shkojnë në lumin e Shalës: Isha me burrin e fëmijët dhe… Flora Xhemani
Përditësuar:

TIRANE– Ditën e sotme e ftuar në emisionin “Ftesë në 5” me Bieta Sulon ishte ekspertja e turizmit Flora Xhemani.

Gjatë fjalës së saj ajo shprehu të gjithë indinjatën për vajzat që shkojnë në lumin e Shalës dhe vetëm postojnë fotografi, e nuk mrekullohen nga bukuritë që ky vend ofron.

Ajo tregoi një rast që e ka hasur vetë, teksa ka qënë me familjen në atë vend turistik.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Flora tregoi se 6 vajzat që kishte pranë vetëm bënë foto dhe check-in për të treguar se kanë qënë në lumin e Shalës.

Ne ishim bashkë me bashkëshortin dhe me fëmijët, ishin në Lumin e Shalës vjet. Ishin gjashtë goca aty afër nesh, kishte dhe grupe të tjera pak më lart, erdhën u futën në ujë bënë selfie dhe ikën. 70 % e vajzave që shkojnë atje, ikin për të bërë selfie”, tregoi eksperiencen e saj Flora.

(A.B).Dosja.al

Shto Koment