Aktualitet

Turistët hëngrën darkë në Ohër por bënë sherr me kamarierët, fatura iu hoqi trurin, mbërriti policia

Një sherr ka ndodhur në Ohër mes turistëve dhe kamarierëve për faturën e lartë.
Featured image of article: Turistët hëngrën darkë në Ohër por bënë sherr me kamarierët, fatura iu hoqi trurin, mbërriti policia

Maqedoni e Veriut: Çmimet e larta kanë shqetësuar jo vetëm turistët në Shqipëri po edhe në Ohër. Një grup turistësh në Ohër ka vënë duart në kokë pasi kanë parë faturën që u ka ardhur.

Ata kanë qenë duke ngrënë darkë në Ohër. fatura. Mbi 50,000 denarë apo 833 euro ishte totali, që i la të shokuar turistët.

Këta të fundit refuzuan të paguanin shumën marramendëse dhe nisën të konfliktoheshin me kamarierët dhe menaxherët e restorantit. Gjatë debatit që patën mbërriti dhe policia.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

J.V/Dosja.al

Shto Koment