Showbiz

Tuna më provokuese se kurrë, në këto ditë të nxehta ekspozon të pasmet (VIDEO)

Tuna Sejdi ka nisur pushimet, dhe pas një kohe të gjatë këngëtarja ka nxjerr në pah hiret e saj veshur me bikini.
Featured image of article: Tuna më provokuese se kurrë, në këto ditë të nxehta ekspozon të pasmet (VIDEO) Këngëtarja, Tuna Sjedi.

TURQI– Tuna Sejdi kishte kohë që nuk nxirrte foto provokuese, por në këto ditë të nxehta këngëtarja nuk i ka rezistuar diellit. Veshur me bikini të zeza braziliane, të pasmet e saj super në formë dalin në pah më shumë se kurrë.

Ajo ka realizuar një video të shkurtër, brenda resortit luksoz në të cilin po kalon pushimet dhe e ka hedhur në profilin e saj në InstaStory. “Barut Hotel Lara” në Antalia është emri i resortit në të cilin këngëtarja ka zgjedhur të relaksohet.

(R.L/Dosja.al)

Shto Koment