Showbiz

Ndahet Tuna dhe Patrisi? Këngëtarja heq mbiemrin e bashkëshortit në rrjetet sociale (FOTO)

Tuna heq mbiemrin e Patrisit në Instagram.
Featured image of article: Ndahet Tuna dhe Patrisi? Këngëtarja heq mbiemrin e bashkëshortit në rrjetet sociale (FOTO)

Kosovë- Tuna dhe Patrisi janë një nga çiftet më të përfolura të showbizit shqiptar. Ata janë në qendër të vëmendjes për lidhjen e tyre dhe në publik janë shfaqur gjithmonë të dashuruar. Por kohët e fundit u përfolën për një ndarje. Ishte Tuna ajo që zgjodhi të reagojë në rrjetet sociale, jo me foto, por duke vënë mbiemrin Berisha në Instagramin e saj, duke lënë të kuptohet se ata janë bashkë.

Çfarë ka ndodhur së fundmi?

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Por nëse i hedhim një sy tani Instagramit të saj, shohim se mbiemri i Patrisit, Berisha, është larguar nga faqja e saj.Ndoshta çifti po kalon një tjetër krizë, ose ndoshta Tuna ka zgjedhur të shijojë disa ditë relaksi vetëm. Këto ende nuk dihen.

Profili i Tunës në Intagram

J.V/Dosja.al 

Shto Koment