Showbiz

Thuhet se janë ndarë, Tuna si kursen “kunjat” për Patrisin: Meshkujt janë të padobishëm… (FOTO)

Së fundmi, Tuna ka postuar një "kunjë" për ishin e saj duke i cilësuar të gjithë meshkujt si të padobishëm ndryshe nga femrat. 
Featured image of article: Thuhet se janë ndarë, Tuna si kursen “kunjat” për Patrisin: Meshkujt janë të padobishëm… (FOTO) Tuna dhe Patrisi

KOSOVË– Prej disa kohësh po përflitet për një ndarje të mundshme mes këngëtares Tuna dhe partnerit të saj, Patris. 

Së fundmi, Tuna ka postuar një “kunjë” për ishin e saj duke i cilësuar të gjithë meshkujt si të padobishëm ndryshe nga femrat. 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Mesa duket vetëm bimët femra të hashashit bëjnë boçe. Meshkujt janë të padobishëm… edhe si bimë,”-shkruan Tuna. 

Postimi i Tunës

(k.m./dosja.al)

Shto Koment