Showbiz

Buqetë gjigande me trëndafila të kuq/ Angela Martini mbush sot 34-vjeç, si e surprizoi i dashuri

VIDEO
Angela Martini mbush sot 34-vjeç, nuk ka munguar edhe një suprize nga partneri i saj.
Featured image of article: Buqetë gjigande me trëndafila të kuq/ Angela Martini mbush sot 34-vjeç, si e surprizoi i dashuri Angela Martini dhe buqeta me trëndafila

Tiranë- Ditën e sotme Angela Martini ka ditëlindjen dhe mbush 34-vjeç. Në rrjetet sociale ajo na ka treguar edhe dhuratën që i ka bërë partneri i saj. Siç shihet edhe në videon e publikuar nga vetë ajo në rrjetet sociale, Dragos i ka dhënë asaj një buqetë gjigande  me trëndafila të kuq dhe një tortë me çokollatë. Sipas kësaj të fundit shkruhet: “Gëzuar ditëlindjen zemër”. 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Pak ditë më parë, Angela Martini publikoi në Instagram foto ku u shfaq duke udhëtuar. “Më në fund duke udhëtuar“, shkruajti ajo në rrjetet sociale. Mesa duket modelja e njohur po shijon lirinë.  Nuk dihet se në cilin shtet po feston 34-vjetorin e lindjes.

J.V/Dosja.al 

Shto Koment